Серія Люміно-Дерм - це революційні засоби для освітлення шкіри.

Наукові дослідження останніх років змінили приоритети в лікуванні пігментації. Люміно-Дерм відкриває нову еру в терапії порушень пігментації шкіри завдяки прогресу в розумінні фізіології шкіри та особливостей синтезу меланіну.

Люміно-Дерм працює, контролюючи вплив стресу на шкіру та застосовуючи протизапальні інгредієнти, щоб відновити природний колір вашої шкіри, не відбілюючи та не травмуючи її. Додатковий бонус - Люміно-Дерм підвищує стійкість шкіри до ультрафіолету, запобігаючи пігментації.

Нові пробіотики та пребіотики допомагають відновити здоровий баланс мікробіому шкіри та забезпечують тривалий ефект.

КРЕМ ЛЮМІНО-ДЕРМ

Незалежно від того, чи маєте ви справу з гормональною пігментацією чи з плямами після сонячних опіків, крем Люміно-Дерм допоможе вам.


Легка шовковиста текстура крему Люміно-Дерм зменшує темні плями та пігментацію, відкриваючи ваш природний тон шкіри.

Заспокійливий і ніжний крем підвищує стійкість шкіри до сонячних променів, гормонального дисбалансу та стресу.

Потужна суміш пептидів, амінокислот, рослинних екстрактів, пребіотиків і пробіотиків забезпечує видимі та стійкі результати незалежно від кольору шкіри. Безпечний під час вагітності та годування груддю.

Використовуйте двічі на день протягом 8-10 тижнів для довготривалого результату.

ТКАНИННА МАСКА ЛЮМІНО-ДЕРМ

Люміно-Дерм - освітлювальна тканинна маска, яка забезпечує глибоке зволоження та допомагає відтворити ваш природний колір шкіри.

Як і всі маски Медер, вона виготовлена ​​з натурального бамбукового волокна та щедро просочена 30мл активного гелю для освітлення та заспокоєння шкіри.

Ця маска особливо корисна для пошкодженої сонцем шкіри. Пробіотик в активному гелі природним чином відновлює здоровий мікробіом для забезпечення зволоження, освітлення та довгострокового здоров’я шкіри.

Використовуйте маску Люміно-Дерм один або два рази на тиждень. Підготовка шкіри за допомогою Маска-Ексфоліант подвійної дії Ензи-Піл допоможе досягти максимальних результатів. А після використання маски нанесіть крем Люміно-Дерм.

Кошик (${ cart.item_count })