ПРО МЕДЕР БЬЮТІ

Медер Бьюті - це професійний бренд засобів для догляду за шкірою, заснований лікарем дерматологом Тійною Медер.

Продукти Медер створені в швейцарській лабораторії та є улюбленими у клініках в усьому світі. Продукти Медер Бьюті підходять для будь-якого віку, усіх типів шкіри та на будь-якому етапі життя, зокрема в періоди вагітності, грудного вигодовування та менопаузи.

Догляд за шкірою Медер Бьюті є мікробіом-френдлі, має наукове обґрунтування, не тестується на тваринах тапрацює на екологічно стійких принципах

Знайомство з доктором Тійною Медер

Доктор Тійна Медер розпочала свою медичну кар’єру в 1995 році як кардіолог, який спеціалізується на лікуванні вагітних жінок із захворюваннями серця. Згодом перейшла в дерматологію, але зосередилася на безпечних для здоров’я та вагітності методах.

"Допомагати людям знаходити рішення для їхньої шкіри - найкраща частина мого дня!"
Доктор Тіїна Медер

У 2009 році вона запустила власний бренд у своїй клініці в Антібі, Франція. Сьогодні Meder Beauty базується в Лондоні та має дистрибуцію в понад 30 країнах. Керуючись пристрастю доктора Медер до прогресу, великим досвідом і безкомпромісною етикою, Meder Beauty завжди надає перевагу безпеці, стабільним результатам і здоров’ю шкіри.

СТВОРЕНО В НАШІЙ ШВЕЙЦАРСЬКІЙ ЛАБОРАТОРІЇ

Ми тісно співпрацюємо з найкращими косметичними хіміками та дерматологами, мікробіологами та молекулярними генетиками для розроблення наших продуктів.

Кожне рішення Meder Beauty прагне досягти максимального впливу на шкіру та мікробіом, використовуючи лише безпечні інгредієнти з науково підтвердженою дією.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ

Ми завжди будемо ставити в пріоритет здоров’я шкіри в будь-якому віці.

Наші засоби догляду за шкірою завжди будуть мікробіом-френдлі. Ми не будемо використовувати агресивні інгредієнти, зокрема AHA або ретинол.

Ми ніколи не тестуватимемо наші продукти на тваринах та стоятимемо на екологічно стійких принципах.

Ми продовжуватимемо впроваджувати інновації та використовуватимемо лише високоефективні інгредієнти, підтверджені науковими дослідженнями.

Безпека завжди буде нашим головним пріоритетом, і ми продовжуватимемо створювати інклюзивний догляд за шкірою, безпечний для всіх у будь-який період життя.

Кошик (${ cart.item_count })