Meder Beauty - розіграш призів до Чорної п’ятниці


Промоутер: Meder Beauty International Ltd (номер компанії 08880011).
юридична адреса: 40 Spectrum House, 32-34 Gordon House Road, London, NW51LP.

1. У конкурсі можуть брати участь люди з усього світу віком від 18 років, за винятком працівників Meder Beauty International Ltd та всіх дочірніх компаній, зокрема дистриб’юторських компаній, їхніх близьких родичів та будь-кого, іншим чином пов’язаного з організацією.
2. Плата за участь у розіграші призів не стягується.
3. Беручи участь у цьому розіграші призів, учасник підтверджує свою згоду дотримуватися цих умов.
4. Від одного зареєстрованого аканту враховується лише одне замовлення. Якщо зроблено декілька замовлень з одного акаунту, лише перше буде брати участь у розіграші.
7. Кінцевий термін подачі заявок – 00:00 GMT 25 листопада 2023 року. Після цієї дати участь у розіграші призів прийматися не буде.
8. Правила розіграшу призів і порядок участі:
8а. Покупку принаймні одного повнорозмірного продукту необхідно оформити на сайтах: mederbeauty.com, mederbeauty.us, eu.mederbeauty.com або mederbeauty.com.ua під час розпродажу Meder Beauty Black Friday, який триватиме з 21 по 25 листопада 2023 року. Номер замовлення є номером участі у розіграші призів.
8б. Всього буде 4 переможці.
8c. Переможці будуть оголошені через обліковий запис Meder Beauty в Instagram (https://www.instagram.com/meder_beauty/) у четвер, 30 листопада, з ними зв’яжуться через електронну адресу, вказану для оформлення покупки, не пізніше 4 грудня 2023 року.
9. Організатор не несе жодної відповідальності за заявки, не отримані з будь-якої причини.
10. Meder Beauty залишає за собою право скасувати або змінити розіграш призів і ці положення та умови без попередження у разі будь-якого фактичного чи передбачуваного порушення будь-якого чинного закону чи нормативного акту або будь-якої іншої події поза контролем організатора. Будь-які зміни в розіграші призів будуть повідомлені орагнізатором учасникам якомога швидше.
11. 4 призи є такими:
1-й приз: онлайн-консультація з доктором Тіїною Медер і вибір із 5 засобів догляду за шкірою Meder, рекомендованих переможцю після консультації;
2-й приз: набір Hydra-Fill 3D для зволоження з кремом Salva-Derm;
3-й приз: крем Circa-Night та крем Circa-Hand;
4-й приз: Набір для догляду за очима;
12. Приз є таким, як зазначено, готівка чи інші альтернативи не пропонуються. Призи не підлягають передачі. Призи залежать від наявності, і ми залишаємо за собою право замінити будь-який приз на інший еквівалентної вартості без попередження.
13. Переможець буде обраний рандомно.
14. Переможець буде повідомлений електронною поштою. Якщо з переможцем неможливо зв’язатися або він не забере приз протягом 7 днів після сповіщення, ми залишаємо за собою право вилучити приз у переможця та вибрати іншого переможця.
15. Meder Beauty надішле призи переможцю кур'єрською службою протягом 5 робочих днів з моменту підтвердження адреси та контактних даних переможця. Час доставки залежить від роботи служби доставки та місцезнаходження переможця та не є відповідальністю Meder Beauty.
16. Рішення організатора щодо всіх питань, пов’язаних із розіграшем призів, буде остаточним і листуванню не підлягатиме.
17. Розіграш призів і ці положення та умови регулюватимуться британським законодавством, а будь-які суперечки підлягатимуть виключно юрисдикції судів Великої Битанії.
18. Переможець погоджується на використання свого імені та зображення в будь-яких рекламних матеріалах, а також на їхню участь. Будь-які персональні дані, пов’язані з переможцем або будь-якими іншими учасниками, використовуватимуться виключно відповідно до чинного законодавства Великої Британії про захист даних і не будуть розголошені третім особам без попередньої згоди учасника.
19. Участь у розіграші призів вважатиметься згодою з цими умовами.
20. Ця рекламна акція жодним чином не спонсорується, не підтримується, не адмініструється Facebook, Instagram чи будь-якою іншою соціальною мережею та не пов’язана з ними. Ви надаєте свою інформацію Meder Beauty International Ltd, а не будь-якій іншій стороні. Надана інформація використовуватиметься разом із наведеною нижче Політикою конфіденційності, доступною за адресою https://www.mederbeauty.com/privacy-policy/.

Кошик (${ cart.item_count })